Մասնակիցներ ցանկ

Հ/Հ Անուն Ազգանուն Կազմակերպություն
1 Աթանես Մարգարյան ԱՐՓԻՆԵՏ ՍՊԸ
2 Աիդա Մուկուչյան Ինեկոբանկ ՓԲԸ
3 Ալեքսանդ Պրոխորենկո ԷյԲիՍիԴոմեն ՍՊԸ
4 Անահիտ Խեչոյան Կոտայքի մարզային գրադարան ՊՈԱԿ
5 Անգին Արշակյան Հկկա Էջմիածնի մասնաճյուղի նախագահ
6 Անդրանիկ Բարսեղյան Arminco ՍՊԸ
7 Անդրանիկ Մինասյան Արանեա ՍՊԸ
8 Անդրանիկ Սանոյան Monitis
9 Անդրանիկ Սարգսյան ՀՊՏՀ Գյումրու մասնաճյուղ
10 Անի Դալլաքյան Ինտերնետ Հանրություն ՀԿ
11 Անի Խաչատրյան ԱՐՓԻՆԵՏ ՍՊԸ
12 Անի Համբարձումյան
13 Անի Մոմչյան TM Audit
14 Անի Մուրադյան
15 Աննա Զաքևոսյան ԱՐՓԻՆԵՏ ՍՊԸ
16 Աննա Կարախանյան AMNIC
17 Աննա Կիրակոսյան
18 Աննա Հովհաննիսյան
19 Աննա Մակարյան Concern Dialog Law Firm
20 Աննա Ոսկանյան Ինեկոբանկ ՍՊԸ
21 Աննա Վարդանյան Հայ-Ռուսական Համալսարան
22 Աննա Վարդանովա Epam
23 Աշոտ Արզումանյան SmartGateVC
24 Աշոտ Միրզոյան Սպառողների աջակցման կենտրոն
25 Ավետիք Բաբայան
26 Ավետիք Եսայան Shirak Technologies
27 Արա Բաբախանի
28 Արամ Ավետիսյան GNC Alfa
29 Արամ Գրիգորյան ARSAT Center
30 Արամ Հովակիմյան hetq.am
31 Արթուր Արզումանյան Monoscope media holding
32 Արթուր Ղոչիկյան Politaly
33 Արթուր Ջոաքիմ Մեդիա Գրուպ
34 Արման Աթոյան ARLOOPA
35 Արման Հարությունյան Armbrains թիմ
36 Արմեն Ավետյան
37 Արմեն Մուրադյան ԱՐՓԻՆԵՏ ՍՊԸ
38 Արմեն Պետրոսյան Ֆրիպիկ գլխամաս
39 Արմինե Մարուքյան Մեդիա Գրուպ Արմենիա
40 Արմինե Մարտիրոսյան Երևանի Գ .Էմինի անվան  N182 ավագ դպրոց
41 Արշակ Հովհաննիսյան ՀիպերՍպեյս ՍՊԸ
42 Արուսյակ Հակոբյան Մեդիա Գրուպ
43 Արսեն Գանապետյան ԷյԲիՍիԴոմեն ՍՊԸ
44 Արտյոմ Գասպարյան ԷյԲիՍի Դոմեն ՍՊԸ
45 Արփեն Թադևոսյան
46 Արփինե Հարությունյան
47 Գայանե Ղազազյան
48 Գեղեցիկ Գաբրիելյան Հելլոսիմ
49 Գևորգ Մելքոնյան Ինտերնետ Տեխնոլոգիաների Կենտրոն ՍՊԸ
50 Գոռ Եզեկյան Armbrains
51 Դաթո Աբուլաձե Վիքիմեդիա Հայաստան
52 Դավիթ Մելքոնյան Ucom LLC
53 Դավիթ Մնացականյան Մեդիա Սթար գովազդային գործակալութկուն
54 Դավիթ Սանոյան Վիքիմեդիա Հայաստան
55 Դավիթ Օվոյան B2B developmant
56 Դերենիկ Մալխասյան Պոլիտիկա կենտրոն
57 Դիանա Ասրյան ArmSIG
58 Էդգար Սարգսյան
59 Էլեն Մնոյան ՀՌՀ, Հայ կամավորների ասոցացիա
60 Իզաբելլա Նիկողոսյան Nia services
61 Լիանա Կարապետյան ՀՊՏՀ
62 Լիլիա Թոթոլյան Սոցիալական Աջակցության Համակարգչային Կենտրոն ՀԿ
63 Լիլիան Կոմ ISOC Cameroon Chapter
64 Լիլիթ Գևորգյան Փորձագետ առողջապահության ոլորտում
65 Լիլիթ Կարապետյան ՀՊՏՀ
66 Լիլիթ Նազլուխանյան ԵՊՀ
67 Լիլիթ Ներսիսյան Հելլոսիմ
68 Լիլյա Գալստյան ՀՊՏՀ
69 Լյուբա Եսայան ՀՀ Գ.Ն.Ս.Ա.Պ.Ծ. Արմավիրի մարզային կենտրոն
70 Լուի Փուզին Open-Root
71 Լուսինե Ավետիսյան
72 Լուսինե Հակոբյան ԷյԲիՍիԴոմեն ՍՊԸ
73 Լուսինե Հակոբյան USAID
74 Լուսինե Վարդանյան
75 Խաչիկ Թաքիրյան
76 Կալիպսո Բզնունի Vineti AM
77 Կատարինե Գևորգյան GlobalR
78 Կարեն Երզնկանյան Համայնքային զարգացման նորարարական կենտրոն
79 Կարեն Էրոյանց ՀՀ բնապահպանության նախարարություն
80 Կարեն Թադևոսյան
81 Կարինե Մակարյան ԵՊՀ
82 Հայկ Պետրոսյան
83 Հայկուհի Գրիգորյան Arty Party
84 Հարություն Նահապետյան Վիմեդիա
85 Հմայակ Ավանեսյան ՄՏՍ Հայաստան ՓԲԸ
86 Հովհաննես Մնացականյան
87 Մարգարիտա Թամրազյան Բիզնես Ռադիո (online)
88 Մարգարիտա Ղազարյան ՀՀ սահմանադրական դատարան
89 Մարիամ Էվոյան ԷԿԵՆԳ ՓԲԸ
90 Մարիամ Թադևոսյան Centennials Design
91 Մարիամ Հարությունյան Էջմիածնի քաղաքապետարան
92 Մարինա Մխիթարյան UNDP
93 Մերի Զաքարյան FMD K & L
94 Միսակ Խաչատրյան
95 Միքայել Ավագյան Ավռոմիկ ՍՊԸ
96 Մովսես Հակոբյան Գրանդլեքս իրավախորհրդատու գրասենյակ
97 Նազիկ Եգորյան ԱՐՓԻՆԵՏ ՍՊԸ
98 Նաիրա Կուռոյան
99 Նաիրա Համբարձումյան ՀՊՏՀ
100 Նաիրա Շահբազյան ԱՐՓԻՆԵՏ ՍՊԸ
101 Նարինե Բարսեղյան ArmSIG
102 Նարինե Դերձակյան Ինտերնետ Տեխնոլոգիաների Կենտրոն ՍՊԸ
103 Նարինե Հարությունյան Գեղեցիկ արվեստների ազգային ակադեմիա
104 Նարինե Մեսրոպյան “ԱՅԳ” կրթական զարգացման կենտրոն ՀԿ
105 Նելլի Շաբոյան
106 Նիկ Գրիգորյան Mes of Armenia
107 Նիկոլա Սերվանտես Domain Honcho
108 Շահեն Շահինյան Քեոդեզիա և Քարտեզագրություն
109 Շանտել Լեբրումենտ Open-Root
110 Պետրոս Քեսաբլյան ԱՐՓԻՆԵՏ ՍՊԸ
111 Ջուլի Մանուչարյան
112 Ջուլիետա Ղազարյան Naysis Cosmetics
113 Ռաֆայել Աբրահամյան ԷյԲիՍիԴոմեն ՍՊԸ
114 Ռոման Պողոսյան RayOnline
115 Ռուբեն Համբարձումյան SFL
116 Ռուզաննա Ավետիսյան The Crowdfunding Formula
117 Ռուսլանա Սահակյան Factumsoft Corp.
118 Սամվել Բեկթաշյան MediaRoll գովազդային ցանց
119 Սամվել Ճախալյան Clover CG
120 Սամվել Մարտիրոսյան ArmSec
121 Սաշիկ Սուլթանյան ArmSIG
122 Սերգեյ Ուսնունց Skill.am
123 Սիրակ Ղռոյան
124 Սիրանուշ Աբրահամյան
125 Սիրանուշ Վարդանյան ICANN
126 Սյուզան Մարուխյան ՀԿԱՀԻ
127 Սյուզաննա Թումասյան Մակիչյան Քընսալթինգ
128 Սյուզի Հովհաննիսյան ArmSIG
129 Սուսաննա Աբելյան ՀՊՏՀ
130 Սուսաննա Մուրադյան ԱՐՓԻՆԵՏ ՍՊԸ
131 Սուրեն Դեհերյան «Լրագրողներ հանուն ապագայի» ՀԿ
132 Ստեփան Ազիզյան Պերսոնա Գրատա
133 Վահան Հովսեփյան RIPE NCC
134 Վարդ Կարապետյան Ինովացիոն Էթնիկ Մարզային Կենտրոն
135 Վարդան Մելիքսեթյան EYE MOTION
136 Վարդան Պապիկյան Նեոմեդիա
137 Վարդուհի Սարգսյան ՖԻՆՔԱ ՈՒՎԿ
138 Վեսմիրա Հարությունյան Ինտերնետ տեխնոլոգիաների կենտրոն ՍՊԸ
139 Վլադիմեր Սվանաձե Internet Development Initiative IDI
140 Տաթև Թորաբյան IP2VOICE
141 Տաթևիկ Խաչատրյան
142 Տաթևիկ Համբարձումյան ArmSIG
143 Տարոն Ասատրյան Instigate Consulting CJSC
144 Տիգրան Զարգարյան Հայաստանի ազգային գրադարան
145 Տիգրան Կարապետյան ԱՐՓԻՆԵՏ ՍՊԸ
146 Քրիս Բաքրիջ RIPE NCC
147 Քրիստինա Բաբաջանյան Դոմենային անունների վեճերի լուծման արբիտրաժ հիմնադրամ
148 Քրիստինե Գյոնջյան Օպերատորների հայկական միություն
149 Քրիստինե Զաքարյան
150 Ֆատու Սար ISOC

ՀԱՅԿԱԿԱՆ ԻՆՏԵՐՆԵՏ
ԿԱՌԱՎԱՐՄԱՆ
IV
ՀԱՄԱԺՈՂՈՎ

10 ՀՈԿՏԵՄԲԵՐ 2018,
ԵՐԵՎԱՆ